statystyki szczegółowe

Aktualności

WYSOKA PORAZKA

• autor: s.pogoda, 2013-10-12 22:02

DZISIAJ BEZ ARMAT NIE BYLIŚMY SIĘ W STANIE DŁUGO PRZECIWSTAWIAĆ MOCNEJ SPARCIE DO 70 MINUTY BYŁO 1-1 ALE PÓŻNIEJ STRACILIŚMY JESZCZE 4 BRAMKI I 5-1 DLA SPARTY STAŁO SIĘ FAKTEM .ODNOŚNIE PRACY ARBITRÓW WYKONALI DOBRZE SWOJĄ ROBOTĘ Z NASZEJ STRONY POCHWAŁY ZA DOBRZE PROWADZONE ZAWODY,PODZIĘKOWANIA DLA CHŁOPAKÓW WALCZYLI JAK MOGLI NAWET NIEKTÓRZY Z KONTUZJAMI WŁOŻYLI W MECZ DUŻO SERCA ,JEDNAK DZISIAJ NA WIĘCEJ STAĆ NAS NIE BYŁO A SPARCIE MOŻEMY POWIEDZIEĆ :JESIEŃ WASZA WIOSNA NASZA.

• Komentarzy [5]
  • czytano: [770]

autor: ~realista 2013-10-13 13:28:26

avatar Oceniając z boku mecz sędzia główny nie ustrzegł się pomyłek. Trochę za bardzo był przewrażliwiony na punkcie Sparty gwiżdżąc na każdą pierdołkę i ulegał teatralnej grze co niektórych piłkarzy lublinieckiego klubu. Porażką jest postawa asystenta od strony kibiców. Sędzia ten wypaczał mecz na korzyść Sparty - co potwierdzą wszyscy obecni na meczu. Ilość przewinień oraz spalonych ze strony Sparty, które zostały ewidentnie puszczone mówi sama za siebie. Niemniej jednak trzeba oddać, że w szczególnie 1 połowie, gdy w/w sędzia mógł wypaczyć wynik meczu chłopaki z Warty stracili tylko 1 bramkę a ponadto szybko doprowadzili do wyrównania dominując dodatkowo do końca pierwszej połowy. W drugiej niestety wyszły braki kadrowe i kontuzje, ale mimo to Warta nie ma czego się wstydzić.

autor: ~... 2013-10-13 18:43:05

avatar to Ty chyba gościu byłeś na innym meczu jeśli sędziowie gwizdali pod sparte. Goście byli lepsi pod każdym względem od gospodarzy

autor: ~luk 2013-10-13 19:23:17

avatar goście byli lepsi ale boczny sędzia był jakby z lublińca choć mimo wszystko sedziowie wyniku nie wypatrzyli

autor: ~obiektywny kibic 2013-10-13 22:36:26

avatar (...) a ponadto szybko doprowadzili do wyrównania dominując dodatkowo do końca pierwszej połowy(...) chyba byłem na innym meczu xD Przecież my z własnej połowy wychodziliśmy raz na 5 min do 16m i spowrotem.. Sparta nas przycisła i to ostro momentami.. Szkoda, ale byli o klase lepsi, bardziej wybiegani, lepiej operowali piłka tylko mało szczęścia mieli a my wręcz przeciwnie ze nie wpakowali przynajmniej 3 bramek do przerwy bo by sie skonczyło podejrzewam więcej niż piątką.. cóz swiat sie nie kończy gramy dalej :) Przed nami PORAJ, pokrzyżujcie plany porajanom.. na meczu nie zaszczyce swa obecnością, ale kciuki trzymac bede.. WARTA.!!!!!!!

autor: ~luk 2013-10-14 06:49:59

avatar Poraj najmądrzej byłoby odpuścić a ustawić się na ostatnie spotkania nie nasz problem awans Lublińca żebyśmy się zabijali z Porajem