WARTA Kamieńskie Młyny - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MECHANIK Kochcice - JEDNOŚĆ Boronów 2:1
  • WARTA Mstów - ŚLĄSK Koszęcin 2:3
  • KS Panki - POGOŃ Kamyk 1:2
  • PŁOMIEŃ Kużnica Marianowa - SPARTA Lubliniec 2:2
  • GMINA Kłomnice - LOTNIK Kościelec 0:0
  • SKRA II Częstochowa - WARTA Kamieńskie Młyny 2:1
  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

30

10-2017

pon.

Ankiety

Jak zakończy sie mecz z Sparta???

Losowa galeria

Sparta Siedlec Duży- WARTA
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 95, wczoraj: 110
ogółem: 718 111

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-08-10 Orzeł Pawonków 7:0 Unia II Kalety zobacz ›
2014-08-16 Tajfun Harbułtowice 3:2 Płomień Łagiewniki Wlk. zobacz ›
2014-08-17 Warta II Kamieńskie Młyny 2:3 Unia Lisowice zobacz ›
2014-08-17 LKS Wierzbie 0:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
2014-08-17 Płomień Przystajń 1:2 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2014-08-24 Unia Lisowice 2:0 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2014-08-24 Płomień Łagiewniki Wlk. 2:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
2014-08-24 Zieloni Zborowskie 0:3 Unia II Kalety zobacz ›
2014-08-24 Małapanew Kuczów 4:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
2014-08-24 Płomień Przystajń 3:2 LKS Wierzbie zobacz ›
2014-08-31 Warta II Kamieńskie Młyny 5:2 Małapanew Kuczów zobacz ›
2014-08-31 LKS Wierzbie 3:3 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2014-08-31 Dron-Har Droniowice 1:4 Płomień Przystajń zobacz ›
2014-08-31 Orzeł Pawonków 4:2 Unia Lisowice zobacz ›
2014-08-31 Unia II Kalety 3:1 Płomień Łagiewniki Wlk. zobacz ›
2014-09-07 Warta II Kamieńskie Młyny 3:2 Płomień Przystajń zobacz ›
2014-09-07 LKS Wierzbie 7:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
2014-09-07 Małapanew Kuczów 2:5 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2014-09-07 Unia Lisowice 4:1 Unia II Kalety zobacz ›
2014-09-07 Zieloni Zborowskie 5:0 Płomień Łagiewniki Wlk. zobacz ›
2014-09-14 Warta II Kamieńskie Młyny 4:3 LKS Wierzbie zobacz ›
2014-09-14 Dron-Har Droniowice 2:3 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2014-09-14 Tajfun Harbułtowice 6:2 Płomień Przystajń zobacz ›
2014-09-14 Małapanew Kuczów 0:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
2014-09-14 Płomień Łagiewniki Wlk. 0:5 Unia Lisowice zobacz ›
2014-09-21 Dron-Har Droniowice 3:4 Warta II Kamieńskie Młyny zobacz ›
2014-09-21 Zieloni Zborowskie 2:3 Unia Lisowice zobacz ›
2014-09-21 Małapanew Kuczów 2:0 Unia II Kalety zobacz ›
2014-09-21 Płomień Przystajń 3:2 Orzeł Pawonków zobacz ›
2014-09-21 LKS Wierzbie 1:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2014-09-28 Warta II Kamieńskie Młyny 2:2 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2014-09-28 Tajfun Harbułtowice 4:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
2014-09-28 Orzeł Pawonków 3:3 LKS Wierzbie zobacz ›
2014-09-28 Unia II Kalety 0:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2014-09-28 Płomień Łagiewniki Wlk. 1:4 Małapanew Kuczów zobacz ›
2014-10-05 Warta II Kamieńskie Młyny 2:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2014-10-05 Dron-Har Droniowice 0:3 Orzeł Pawonków zobacz ›
2014-10-05 LKS Wierzbie 1:1 Unia II Kalety zobacz ›
2014-10-05 Płomień Przystajń 6:0 Płomień Łagiewniki Wlk. zobacz ›
2014-10-05 Małapanew Kuczów 2:2 Unia Lisowice zobacz ›
2014-10-12 Orzeł Pawonków 0:6 Warta II Kamieńskie Młyny zobacz ›
2014-10-12 Tajfun Harbułtowice 3:2 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2014-10-12 Unia II Kalety 5:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
2014-10-12 Płomień Łagiewniki Wlk. 3:2 LKS Wierzbie zobacz ›
2014-10-12 Unia Lisowice 2:3 Płomień Przystajń zobacz ›
10  2014-10-19 Warta II Kamieńskie Młyny 5:2 Unia II Kalety zobacz ›
10  2014-10-19 Tajfun Harbułtowice 5:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
10  2014-10-19 Zieloni Zborowskie 1:2 Małapanew Kuczów zobacz ›
10  2014-10-19 LKS Wierzbie 3:3 Unia Lisowice zobacz ›
10  2014-10-19 Dron-Har Droniowice 4:3 Płomień Łagiewniki Wlk. zobacz ›
11  2014-10-26 Płomień Łagiewniki Wlk. 3:8 Warta II Kamieńskie Młyny zobacz ›
11  2014-10-26 Zieloni Zborowskie 0:6 Orzeł Pawonków zobacz ›
11  2014-10-26 Unia II Kalety 1:3 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
11  2014-10-26 Unia Lisowice 3:0 Dron-Har Droniowice zobacz ›
11  2014-10-26 Małapanew Kuczów 1:1 Płomień Przystajń zobacz ›
12  2015-04-12 Zieloni Zborowskie 0:2 Płomień Przystajń zobacz ›
12  2015-04-12 Małapanew Kuczów 3:1 LKS Wierzbie zobacz ›
12  2015-04-12 Unia Lisowice 2:2 Warta II Kamieńskie Młyny zobacz ›
12  2015-04-12 Płomień Łagiewniki Wlk. 1:2 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
12  2015-04-12 Unia II Kalety 3:0 Orzeł Pawonków zobacz ›
13  2015-04-19 Unia II Kalety Zieloni Zborowskie 16:00
13  2015-04-19 Orzeł Pawonków Płomień Łagiewniki Wlk. 16:00
13  2015-04-19 Tajfun Harbułtowice 1:2 Unia Lisowice zobacz ›
13  2015-04-19 Dron-Har Droniowice Małapanew Kuczów 16:00
13  2015-04-19 LKS Wierzbie Płomień Przystajń 16:00
14  2015-04-26 Zieloni Zborowskie LKS Wierzbie 16:00
14  2015-04-26 Płomień Przystajń Dron-Har Droniowice 16:00
14  2015-04-26 Małapanew Kuczów Warta II Kamieńskie Młyny 16:00
14  2015-04-26 Unia Lisowice Orzeł Pawonków 16:00
14  2015-04-26 Płomień Łagiewniki Wlk. Unia II Kalety 16:00
15  2015-05-03 Płomień Łagiewniki Wlk. Zieloni Zborowskie 17:00
15  2015-05-03 Unia II Kalety Unia Lisowice 17:00
15  2015-05-03 Tajfun Harbułtowice Małapanew Kuczów 17:00
15  2015-05-03 Płomień Przystajń Warta II Kamieńskie Młyny 17:00
15  2015-05-03 Dron-Har Droniowice LKS Wierzbie 17:00
16  2015-05-10 Zieloni Zborowskie Dron-Har Droniowice 17:00
16  2015-05-10 LKS Wierzbie Warta II Kamieńskie Młyny 17:00
16  2015-05-10 Płomień Przystajń Tajfun Harbułtowice 17:00
16  2015-05-10 Orzeł Pawonków Małapanew Kuczów 17:00
16  2015-05-10 Unia Lisowice Płomień Łagiewniki Wlk. 17:00
17  2015-05-17 Unia Lisowice Zieloni Zborowskie 17:00
17  2015-05-17 Unia II Kalety Małapanew Kuczów 17:00
17  2015-05-17 Orzeł Pawonków Płomień Przystajń 17:00
17  2015-05-17 Tajfun Harbułtowice LKS Wierzbie 17:00
17  2015-05-17 Warta II Kamieńskie Młyny Dron-Har Droniowice 17:00
18  2015-05-24 Zieloni Zborowskie Warta II Kamieńskie Młyny 17:00
18  2015-05-24 Dron-Har Droniowice Tajfun Harbułtowice 17:00
18  2015-05-24 Orzeł Pawonków LKS Wierzbie 17:00
18  2015-05-24 Płomień Przystajń Unia II Kalety 17:00
18  2015-05-24 Małapanew Kuczów Płomień Łagiewniki Wlk. 17:00
19  2015-05-31 Unia Lisowice Małapanew Kuczów 17:00
19  2015-05-31 Płomień Łagiewniki Wlk. Płomień Przystajń 17:00
19  2015-05-31 Unia II Kalety LKS Wierzbie 17:00
19  2015-05-31 Orzeł Pawonków Dron-Har Droniowice 17:00
19  2015-05-31 Tajfun Harbułtowice Warta II Kamieńskie Młyny 17:00
20  2015-06-07 Zieloni Zborowskie Tajfun Harbułtowice 17:00
20  2015-06-07 Orzeł Pawonków Warta II Kamieńskie Młyny 17:00
20  2015-06-07 Dron-Har Droniowice Unia II Kalety 17:00
20  2015-06-07 LKS Wierzbie Płomień Łagiewniki Wlk. 17:00
20  2015-06-07 Płomień Przystajń Unia Lisowice 17:00
21  2015-06-14 Zieloni Zborowskie Małapanew Kuczów 17:00
21  2015-06-14 Unia Lisowice LKS Wierzbie 17:00
21  2015-06-14 Płomień Łagiewniki Wlk. Dron-Har Droniowice 17:00
21  2015-06-14 Unia II Kalety Warta II Kamieńskie Młyny 17:00
21  2015-06-14 Orzeł Pawonków Tajfun Harbułtowice 17:00
22  2015-06-21 Orzeł Pawonków Zieloni Zborowskie 17:00
22  2015-06-21 Tajfun Harbułtowice Unia II Kalety 17:00
22  2015-06-21 Warta II Kamieńskie Młyny Płomień Łagiewniki Wlk. 17:00
22  2015-06-21 Dron-Har Droniowice Unia Lisowice 17:00
22  2015-06-21 Płomień Przystajń Małapanew Kuczów 17:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

SKRA II CzęstochowaWARTA Kamieńskie Młyny
SKRA II Częstochowa 2:1 WARTA Kamieńskie Młyny
2015-04-25, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
MECHANIK Kochcice 2:1 JEDNOŚĆ Boronów
WARTA Mstów 2:3 ŚLĄSK Koszęcin
KS Panki 1:2 POGOŃ Kamyk
PŁOMIEŃ Kużnica Marianowa 2:2 SPARTA Lubliniec
GMINA Kłomnice 0:0 LOTNIK Kościelec
SKRA II Częstochowa 2:1 WARTA Kamieńskie Młyny

Statystyki drużyny